Степанов запевнив, що Україна веде переговори з компаніями, які вже зареєстрували вакцини від Covid-19 | Київ.Info

Степанов запевнив, що Україна веде переговори з компаніями, які вже зареєстрували вакцини від Covid-19

За словами міністра, переговори ведуть з травня

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Україна веде переговори з компаніями, які вже зареєстрували вакцини від коронавірусу. Про це Степанов сказав під час брифінгу.

На запитання ЗМІ, чому Україна підписала контракт саме з китайською компанією Sinovac і чому не веде переговори з іншими компаніями, Степанов відповів так:

“Усі без винятку виробники у світі, які виготовляють вакцини, які надали звіти, компанії, які зареєстрували вакцини… ми ведемо з ними переговори з травня, так само, як і з COVAХ. Тому це маніпуляції, які намагаються використовувати деякі політичні діячі, які, крім балаканини, нічого не можуть зробити. Їхня мета – навести жах і тримати у страху українців”, – сказав він.

Відзначимо, що на сьогодні Україна уклала контракт лише з одним виробником вакцини від Covid-19 – китайською компанією Sinovac Biotech.

При цьому в контракті на поставку вакцини зазначено, що ефективність препарату має становити не менше 70%. Ефективність вакцини становить усього 50,38%.

У разі невідповідності вимогам компанія має повернути Україні гроші.

Також відзначимо, що механізм COVAX схвалив запит України на поставку 8 млн доз препарату від коронавірусу. Однак, який саме препарат і коли його нададуть Україні, поки що невідомо. Терміни ще уточнюються, але розраховують, що це буде кінець I – початок II кварталу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com