Степанов запропонував позачергово вакцинувати від Covid-19 себе, Зеленського і Шмигаля, щоб популяризувати щеплення - Київ.Info

Степанов запропонував позачергово вакцинувати від Covid-19 себе, Зеленського і Шмигаля, щоб популяризувати щеплення

Раніше повідомлялося, що в Україні отримати дозу вакцини від Covid-19 можна буде або в спеціальній мобільній бригаді, або ж в кабінеті вакцинації

У Міністерстві охорони здоров’я розглядають можливість зробити позачергово щеплення від коронавірусу президенту Володимиру Зеленському, прем’єр-міністру Денису Шмигалю та голові МОЗ Максиму Степанову. Таким чином хочуть популяризувати вакцинацію серед населення. Про це в ефірі телеканалу ” 1+1″ заявити Максим Степанов.

“Нам потрібно буде внести зміни до плану вакцинації, щоб і Зеленський, і я, і прем’єр-міністр могли вакцинуватися, тому що він не передбачає (вакцинації працівників) органів влади. Я думаю, ми внесемо такі зміни, щоб підвищити довіру до вакцинації”, – зазначив міністр.

Степанов також висловив сподівання, що після старту вакцинації довіра до цієї процедури серед українців зросте: “ми хочемо, щоб відсоток українців, яким ми зробимо щеплення, був не менше 60%”.

У разі схвалення цієї ідеї Україна буде вже не першою, де для популяризації щеплень вакцинують від коронавірусу відомих людей. Зокрема, влада Індонезії включать до списку пріоритетних груп для щеплення від коронавірусу блогерів з багатомільйонною аудиторією.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com