Симптоми коронавірусу зберігаються протягом 6 місяців після одужання, – вчені з Ухані | Київ.Info

Симптоми коронавірусу зберігаються протягом 6 місяців після одужання, – вчені з Ухані

В ході дослідження збереження втоми або м’язової слабкості фіксувалося в 63% випадків, і депресії – в 23%


Китайські вчені з міста Ухані, звідки пандемія почала поширюватися по всьому світу, дійшли висновку, що симптоми коронавірусу можуть проявлятися протягом шести місяців після одужання. Про це йдеться в результатах дослідження, опублікованих у медичному журналі The Lancet.

Зазначені висновки вчені зробили в ході спостереження за пацієнтами, які були виписані з лікарні Цзінь Інь-Тань (Ухань, Китай) в період з 7 січня 2020 р. по 29 травня 2020 р.

У дослідженні брали участь 1733 людини, госпіталізованих ыз Covid-19.

Багато хто з них потрапив до лікарні ще до того, як хвороба отримала назву.

Приблизно три чверті пацієнтів повідомили про постійні симптоми через шість місяців після того, як їм був поставлений діагноз. Зокрема, 63% учасників дослідження заявили, що вони, як і раніше, страждають від втоми або м’язової слабкості. 23% вказали на тривогу або депресію, а 26% повідомили про проблеми зі сном.

Нагадаємо, вірус SARS-CoV-2 є причиною коронавірусної інфекції COVID-19, і, як було доведено, першу за все, є респіраторним захворюванням. Його найбільш поширеними симптомами є новий безперервний кашель і висока температура.

Нещодавно група британських вчених встановила, що біль в очах, і кон’юнктивіт зокрема, можуть свідчити про наявність коронавірусу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com