Третина госпіталізованих із коронавірусом наразі перебуває у важкому стані, – Степанов | Київ.Info

Третина госпіталізованих із коронавірусом наразі перебуває у важкому стані, – Степанов

За словами міністра, населення нині рідше звертається до лікарів у разі появи перших симптомів

В Україні нині третина госпіталізованих пацієнтів із короновірусом перебуває у важкому стані. Про це на брифінгу заявив глава МОЗ Максим Степанов.

“Одна третина всіх госпіталізованих із діагнозом Covid-19 — це пацієнти у важкому стані. Через це зросла кількість важких хворих і, відповідно, навантаження на медичну систему, зокрема на реанімаційне відділення. Це пов’язано ще з тим, що населення України почало рідше звертатися до лікарів у разі виникнення перших симптомів коронавірусної хвороби”, – сказав Степанов.

Він закликав українців, тільки-но у них з’являються будь-які симптоми коронавірусу або будь-які симптоми будь-якого респіраторного захворювання, одразу звертатися до свого сімейного лікаря, який повинен їм зробити відповідний тест — експрес-текст або забір біоматеріалу для ПЛР-тестування.

Як повідомлялося, в Україні протягом минулої доби виявили 5676 нових випадків інфікування коронавірусом. Всього від початку пандемії на Covid-19 у країні захворіло 1 105 169 осіб, 778 345 (+5131 протягом доби) – одужали, 19 588 (+83) – померли.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Ми в Facebook