У 2021 році колективний імунітет до коронавірусу у світі створити не вдасться, незважаючи на вакцинацію, – ВООЗ | Київ.Info

У 2021 році колективний імунітет до коронавірусу у світі створити не вдасться, незважаючи на вакцинацію, – ВООЗ

Обмежений доступ до вакцин у країнах, що розвиваються, скептицизм щодо вакцинації та ймовірність вірусних мутацій – це фактори, які знижують можливості створення колективного імунітету


Головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Сумья Свамінатан стверджує, що колективного імунітету до коронавірусу не буде досягнуто у 2021 році, незважаючи на зростаючу доступність вакцин. Про це експерт ВООЗ заявила на брифінгу в понеділок, повідомляє Deutsche welle.

“Ми не встигнемо досягти будь-яких рівнів популяційного або колективного імунітету в 2021 році”, – сказала Свамінатан.

На думку експертів в галузі охорони здоров’я, фактори, які знижують можливості для утворення колективного імунітету, включають обмежений доступ до вакцин у країнах, що розвиваються, скептицизм щодо вакцинації та ймовірність вірусних мутацій.

Колективний імунітет виникає, коли достатня кількість людей у популяції має імунітет до інфекції, що запобігає поширенню хвороби.

Наразі дедалі більша кількість країн по всьому світу, включаючи США, Велику Британію, Сінгапур, Німеччину, а також інші держави-члени ЄС, проходить перші етапи масової вакцинації.

Разом з тим, Свамінатан наголосила, що такі заходи, як фізичне дистанціювання, миття рук і носіння масок, як і раніше, необхідні для стримування поширення COVID-19 до кінця року.

Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, на даний час 42 країни впроваджують використання безпечних та ефективних вакцин проти COVID-19.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com