У Києві влада радить роботодавцям перевести працівників на “дистанційку” – Київ Інфо

У Києві влада радить роботодавцям перевести працівників на “дистанційку”

В КМДА звертають увагу, що новий штам коронавірусу “Омікрон” дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях.

Влада Києва рекомендує роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи у зв’язку з зафіксованим стрімким зростанням у місті захворюваності на COVID-19.

Про це йдеться у повідомленні Київської міської держадміністрації з посиланням на заступницю голови КМДА Ганну Старостенко.

Як зазначається, на сьогодні у столиці, як і в усій Україні, фіксується стрімке збільшення захворюваності на коронавірусну хворобу. І це змушує місто максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень.

Старостенко нагадала, що новий штам коронавірусу “Омікрон” дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях.

“Місто радить роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи. У разі, якщо це неможливо, необхідно провітрювати приміщення якомога частіше, слідкувати за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції. А в разі появи перших симптомів застуди – залишатися вдома. Усі ці заходи можуть значно знизити швидкість розповсюдження вірусу серед населення столиці”, – підкреслила Старостенко.

За даними КМДА, станом на сьогодні у столичних лікарнях перебувають 743 пацієнти (в тому числі 38 дітей) із підтвердженим діагнозом COVID-19 та 45 (у тому числі 13 дітей) – з підозрою на захворювання. Загалом у важкому стані 452 пацієнти. На ліжках інтенсивної реанімації перебувають 125 хворих. 17 – підключено до апарату штучної вентиляції легень, ще 83 знаходяться на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 578 хворих.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook