У Мексиці після вакцинації проти Covid-19 у лікарки виявили запалення головного та спинного мозку | Київ.Info

У Мексиці після вакцинації проти Covid-19 у лікарки виявили запалення головного та спинного мозку

Жінку госпіталізували до реанімації, у неї виникли судоми, ускладнилося дихання та з’явилися висипи на шкірі

У Мексиці після вакцинації проти Covid-19 у 32-річної лікарки виявили запалення головного та спинного мозку. Про це повідомляє Reuters з посиланням на МОЗ Мексики.

Йдеться про вакцину Pfizer/BioNTech.

Як повідомляється, жінку госпіталізували до реанімації. У неї виникли судоми, ускладнилося дихання та з’явилися висипи на шкірі.

Попередній діагноз – енцефаломієліт, тобто запалення головного та спинного мозку. У відомстві також зазначили, що лікарка мала алергію на деякі медичні препарати, але під час випробування вакцини не було жодного випадку, коли в добровольців розвивалося запалення мозку.

Pfizer та BioNTech поки не коментували цей інцидент.

Зазначимо, що в Мексиці перший етап вакцинації проти коронавірусу розпочали 24 грудня серед медпрацівників. Країна зі 126 млн населення уклала договори на закупівлю 34,4 млн доз вакцини від Pfizer, 77,4 млн доз від AstraZeneca, 35 млн доз від CanSino, а також на отримання 34,4 млн доз від платформи COVAX.

Загалом у Мексиці виявили понад 1,4 млн випадків коронавірусу, з них понад 126 тис. людей померли від ускладнень і понад мільйон пацієнтів уже одужали.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) внесла вакцину від коронавірусу Pfizer/BioNTech до переліку препаратів, рекомендованих для екстреного використання. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com