У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією | Київ.Info

У МОЗ назвали регіони з найгіршою епідситуацією

Станом на 26 листопада ситуація із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 не дозволяє послаблювати карантин у всіх областях України та у місті Києві. Найгірша ситуація із готовністю до послаблення обмежень – на Сумщині, Черкащині та Запоріжжі. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоров’я.

За даними МОЗ, до послаблення карантину не готові: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області та місто Київ.

Серед них найбільший показник захворюваності на 100 тис. населення: у Сумській області – 899,4 (+), у Черкаській області – 787,4 (+) та у Запорізькій області – 663,3 (+).

Найнижчий показник захворюваності: у Кіровоградській області – 138,3 (+), у Луганській області – 164,1 (+) і у Вінницькій області – 209,0 (+).

Як повідомлялося раніше в УНН, в Україні на 8 годину 26 листопада зафіксовано вже 677 тис. випадків COVID-19, за добу антирекорд – 15 331.

Нагадаємо, у МОЗ назвали регіони з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com