У МОЗ заявляють про скорочення інкубаційного періоду Covid-19 в Україні | Київ.Info

У МОЗ заявляють про скорочення інкубаційного періоду Covid-19 в Україні

Відзначається, що в країнах, де не діяв жорсткий карантин під час різдвяних і новорічних канікул, відбувається зростання кількості хворих

На сьогодні епідеміологи заявляють про скорочення інкубаційного періоду Covid-19 в Україні. Про це на селекторній нараді за участю президента України заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає прес-служба ОП.

“Епідеміологи констатують скорочення інкубаційного періоду коронавірусу в Україні до семи-восьми днів і “омолодження” хвороби”, – йдеться в повідомленні.

За словами Степанова, в країнах, де не діяв жорсткий карантин під час різдвяних і новорічних канікул, відбувається зростання кількості хворих протягом 14 днів, оскільки на свята населення активно переміщається.

Глава МОЗ також заявив, що”впроваджуючи більш жорсткий карантин, ми уникнемо великого зростання хворих як коронавірусом, так і звичайним сезонним грипом”.

Нагадаємо, в Україні опівночі 8 січня 2021 року набудуть чинності посилені карантинні норми, які в уряді назвали “зимовими канікулами заради безпеки”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com