У Росії пообіцяли представити “антидот” від коронавірусу і ліки при тяжких ускладненнях коронавірусної хвороби | Київ.Info

У Росії пообіцяли представити “антидот” від коронавірусу і ліки при тяжких ускладненнях коронавірусної хвороби

“Антидот” успішно пройшов доклінічні випробування

У Росії планують представити “антидот” від коронавірусу. Очікується, що він буде ефективним у понад 99% випадків. Про це заявила керівник Федерального медико-біологічного агентства Вероніка Скворцова, повідомляється на сайті уряду Росії.

Також планується випустити ще один унікальний препарат. 

“Обидва препарати – унікальні, вони не мають аналогів у світі. Препарат, про який я хотіла б сказати, – це перший етіотропний препарат, що впливає безпосередньо на вірус. Фактично, це “антидот” від коронавірусної інфекції”, – сказала Вероніка Скворцова. 

Ефективність цього “антидоту” від коронавірусу за результатами доклінічних випробувань становить 99%. У разі успішних клінічних випробувань це буде перший у світі противірусний препарат прямої дії. 

Другий препарат розробляють для лікування при тяжких ускладненнях коронавірусної інфекції – цитокінового шторму або аномальної відповіді імунної системи. Цей препарат вже пройшов клінічні дослідження і перебуває на останній стадії реєстрації.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com