Україна скерує до лабораторії ВООЗ зразки для виявлення британського штаму коронавірусу | Київ.Info

Україна скерує до лабораторії ВООЗ зразки для виявлення британського штаму коронавірусу

Лабораторія функціонує на базі клініки “Шаріте” в Берліні

Україна 19-21 січня скерує до лабораторії ВООЗ на базі клініки “Шаріте” в Берліні перші зразки, відібрані в країні для виявлення британського штаму Covid-19. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Зразки буде відібрано до 14 січня від хворих із підозрою на коронавірусну інфекцію, зареєстрованих на територіях зі значним рівнем поширення інфекції, від хворих із важким перебігом хвороби і/або з досвідом подорожі до Великої Британії”, – сказав він.

Ляшко повідомив, що передання зразків відбуватиметься у зв’язку із закликом ВООЗ до всіх країн розпочати дослідження циркуляції нового “британського” штаму на своїх територіях.

Ляшко уточнив, що відібрані зразки зберігатимуться за температури мінус 70° С і нижче, уникаючи повторного розморожування/заморожування.

У середньому у 2021 році Україна скерує до визначеної ВООЗ лабораторії 150-200 зразків на місяць для визначення британського штаму коронавірусу, що мутував.

Нагадаємо, що “британський” штам коронавірусу вже виявили в 41 країні.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com