В AstraZeneca пояснили, чому відбувається затримка поставок вакцини в ЄС - Київ.Info

В AstraZeneca пояснили, чому відбувається затримка поставок вакцини в ЄС

Проблеми з розширенням виробництва вакцин спостерігаються на двох заводах, одному в Нідерландах і одному в Бельгії

Глава AstraZeneca Паскаль Соріот на тлі напруженості з державами ЄС через затримку з поставками вакцини від коронавірусу виступив на захист зусиль компанії з виробництва препарату. Про це пише BBC.

Соріот заявив, що його команда працює “24 години на добу, 7 днів на тиждень, щоб виправити дуже багато проблем, пов’язаних з виробництвом вакцини”.

Він сказав, що виробництво препарату відстало на два місяці від тих показників, які планувала компанія. До того ж, за його словами, пізніше рішення ЄС підписати контракти обмежило час для усунення проблем з поставками.

За його словами, проблеми з розширенням виробництва вакцин спостерігаються на двох заводах, одному в Нідерландах і одному в Бельгії.

Раніше AstraZeneca повідомила, що через брак виробничих потужностей не здатна до кінця березня поставити вакцину в ЄС в узгоджених обсягах. За словами високопоставленого представника Брюсселя, компанія в першому кварталі може забезпечити поставки не більше ніж 31 млн доз – на 60% менше, ніж планувалося.

Згідно з укладеним в серпні 2020 року контрактом, ЄС повинен отримати від цієї компанії до 400 млн доз препарату. Як вказав представник ЄС, AstraZeneca отримала в рамках операції передоплату в розмірі 336 млн євро. В ЄС загрожують компанії AstraZeneca судом за порушення обсягів постачання вакцин

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com