В Індії в перший день вакцинації від коронавірусу зробили щеплення 190 тис. осіб - Київ.Info

В Індії в перший день вакцинації від коронавірусу зробили щеплення 190 тис. осіб

Всього планується вакцинувати 30 мільйонів осіб

В Індії в рамках масової кампанії вакцинації від коронавірусу понад 190 тисяч осіб отримали першу дозу вакцини за перший день. Всього влада планує вакцинувати 300 млн осіб, повідомляє The Economic Time.

По всій країні 16 січня працювали 3352 пункти вакцинації. Наразі про випадки госпіталізації після вакцинації не повідомлялося.

Індійська влада планує прищепити насамперед 30 мільйонів медичних та інших працівників, чия діяльність необхідна для забезпечення життєдіяльності країни. Потім щеплення стануть доступні ще 270 мільйонам жителів Індії. Всього планується вакцинувати 30 мільйонів осіб (населення Індії, за даними Worldometers, становить 1,38 млрд).

Для вакцинації використовують дві вакцини – Covishield  англо-шведської компанії AstraZeneca і Covaxin індійської Bharat Biotech. Обидва препарати виробляють в Індії.

В індійському МОЗ повідомили, що в перший день вакцинації виникали проблеми із завантаженням даних про вакцинованих пацієнтів в електронну базу даних. Неполадки вдалося виправити “за рахунок підвищення продуктивності та швидкості системи”.

Як повідомлялося, в Індії розпочали наймасштабнішу у світі кампанію вакцинації від коронавірусу.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com