В Ізраїлі розслідують можливу контрабанду вакцини від коронавірусу до України - Київ.Info

В Ізраїлі розслідують можливу контрабанду вакцини від коронавірусу до України

Головний санлікар України заявив, що інформація про ввезення контрабандою вакцини до України є фейковою

Ізраїльська поліція проводить розслідування щодо можливих незаконних поставок вакцини від коронавірусу до України. Про це заявив очільник департаменту міжнародних відносин Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю Ашер Ешайху Салмон, повідомляє “Контрабанда”.

“Поліція проводить розслідування цієї історії, і, наскільки мені відомо, поки що не встановлено, чи дійсно був випадок контрабанди вакцини з Ізраїлю до України. Переконаний, що розслідування буде проведено належним чином, і якщо цей факт встановлять, винуватців притягнуть до відповідальності. У нашому розумінні це дуже серйозний злочин”, – сказав представник ізраїльського МОЗ.

Він висловив упевненість, що про результати розслідування стане відомо “найближчим часом”.

Раніше видання “Страна” повідомляло, що українські топ-чиновники, політики та бізнесмени вже прищеплюються в Києві вакциною від коронавірусу, яку нелегально ввезли до України. Вакцинацію нібито проводять під грифом секретності на базі однієї з приватних клінік Києва. Вартість нелегального щеплення від коронавірусу становить від 1 до 3 тис. євро.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що інформація про ввезення контрабандою вакцини до України є фейковою.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com