В Україні вестимуть облік усіх вакцинованих від коронавірусу, – Ляшко | Київ.Info

В Україні вестимуть облік усіх вакцинованих від коронавірусу, – Ляшко

Перший етап вакцинації планують розпочати у лютому цього року

В Україні планують вести облік усіх вакцинованих від коронавірусу осіб. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю LB.ua.

Перший етап вакцинації планують розпочати вже у лютому цього року, щойно в країні з’явиться вакцина від коронавірусу. Щеплення проводитимуть 375 мобільних бригад. 

“Вже 15 січня в нас буде поіменний список. Зараз працюємо з Національною службою здоров’я України та з Мінфіном, щоб оплачувати кожну ін’єкцію. Знаємо попередній тариф, знаємо, як в електронній системі охорони здоров’я буде обліковуватися кожний провакцинований, яка після цього буде оплата, яка додаткова мотивація для бригади”, – сказав Віктор Ляшко.

Ляшко також додав, що поки що офіційної заявки на реєстрацію вакцини від коронавірусу в Україні немає, однак з усіма виробниками ведуть перемовини. 

Раніше Ляшко заявляв, що питання запровадження в Україні паспорта про вакцинацію від Covid перебуває на контролі держави, але поки що про його впровадження мова не йде. Якщо спеціальний паспорт і запровадять, то свідоцтво про вакцинацію видаватимуть лише в тому разі, якщо використовується схвалена ВООЗ вакцина.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com