В Україні затвердили концепцію розвитку електронної системи охорони здоров’я, – Степанов | Київ.Info

В Україні затвердили концепцію розвитку електронної системи охорони здоров’я, – Степанов

Реалізація концепції електронної системи охорони здоров’я передбачена до 2025 року

Кабінет Міністрів України на засіданні в понеділок затвердив концепцію розвитку електронної системи охорони здоров’я до 2025 року. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу.

“Вчора у нас відбулося засідання уряду, на якому були прийняті досить важливі документи для розвитку системи охорони здоров’я. Було прийнято концепцію розвитку електронної охорони здоров’я”, – сказав Степанов.

Так, концепція передбачає вирішення існуючих проблем та викликів шляхом забезпечення виконання комплексних заходів за такими напрямами – нормативно-правове забезпечення розвитку електронної охорони здоров’я, організаційне, управлінське та технічне забезпечення розвитку електронної охорони здоров’я, ресурсне забезпечення розвитку електронної охорони здоров’я, забезпечення якості, безпеки та доступності електронної охорони здоров’я, пояснив міністр.

Реалізація концепції електронної охорони здоров’я передбачена до 2025 року.

Нагадаємо, що в Україні діє електронна система охорони здоров’я eHealth – Українська інформаційно-телекомунікаційна система, яка забезпечує автоматизацію обліку медичних послуг та управління медичною інформацією в електронному вигляді.

Також раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський підписав закон “Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я”№1053-ІХ. Закон передбачає поліпшення умов надання реабілітаційної допомоги шляхом впровадження сучасної системи реабілітації. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com