Вакцина від Covid-19 Pfizer викликала алергічну реакцію у двох медиків на Алясці | Київ.Info

Вакцина від Covid-19 Pfizer викликала алергічну реакцію у двох медиків на Алясці

Алергічна реакція виникла за 10 хвилин

В американському штаті Аляска після щеплення проти коронавірусу вакциною компаній Pfizer і BioNTech у двох медичних працівників виникла алергічна реакція. Про це повідомляє The New York Times.

У першого медика – жінки середнього віку, в анамнезі якої не повідомлялося про схильність до алергії, за 10 хвилин після щеплення в обласній лікарні Бартлетта в місті Джуно у вівторок виникла анафілактична реакція. У неї з’явився висип на обличчі й тілі, задишка і почастішав пульс. 

У другого медпрацівника також за 10 хвилин після введення вакцини виникла алергічна реакція. У нього набрякли очі, почалося запаморочення і пирхота в горлі, йдеться в повідомленні лікарні.

Його доправили до відділення невідкладної допомоги. Протягом години йому стало краще, і медпрацівника відпустили додому.

Як пише CNN, представники Pfizer заявили, що ретельно перевірять цей інцидент. Вони зазначили, що поки не володіють детальною інформацією про ситуацію, яка склалася, проте компанія активно взаємодіє з владою штату.

Також в компанії заявили, що за потреби оновлять перелік протипоказань до свого препарату.

Ми будемо ретельно відстежувати всі повідомлення про виникнення сильних алергічних реакцій після застосування вакцини”, – сказав представник Pfizer.

Нагадаємо, 14 грудня у Сполучених Штатах Америки почалася масова вакцинація населення проти коронавірусу. Першою дозу вакцини отримала медична сестра з Нью-Йорка. Лікарі використовують вакцину виробництва компаній Pfizer і BioNTech. Першими вакцинують медпрацівників і жителів будинків престарілих. 

До березня 2021 року в США проти коронавірусу збираються вакцинувати 100 млн осіб.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com