Коли варто звернутися до трихолога – Київ Інфо

Коли варто звернутися до трихолога

Густа та приваблива шевелюра для більшості людей є ледь не єдиною складовою краси. І хоча випадання волосся це безболісний процес, він може викликати значний дискомфорт як у чоловіків, так і у жінок. Окрім того, алопеція може стати симптомом якоїсь серйозної хвороби, і тоді вам треба звернутися до лікаря.

За консультацією трихолога https://www.esteva.com.ua/uk/videodiagnostika-volossja_ua/ треба звертатися тоді, коли ви помітили розповсюджену проблему з волоссям. Ми склали перелік проблем, з якими треба звернутися до фахівця. Ви можете записатися на консультацію за телефоном 098 118 03 53.

Себорейний дерматит

Себорея це порушення дерматологічного типу, яке впливає на нормальне функціонування сальних залоз. У випадку, коли на шкіряному покриву голови велика кількість сальних залоз, чи вони працюють дуже активно, з’являється надлишок шкірного сала. Це може вплинути не тільки на зовнішній вигляд волосся, але й призвести до розповсюдженого захворювання, чи навіть викликати алопецію.

Себорея може бути жирною, сухою та комбінованою. Викликає це захворювання, як правило, грибок, який з’являється на шкірі через зниження імунітету.

Алопеція

Випадання волосся є природним процесом – у день ви можете втрачати до сотні волосків. Але якщо ви помітили посилене випадання волосся, це може бути першим симптомом алопеції. Патологія такого типу, у більшості випадків, може бути викликана віковими змінами в організмі. Але також алопеція може проявитися в тому випадку, якщо є тяжка патологія внутрішніх органів. Якщо вчасно не почати лікування, можна втратити все волосся.

Поява ранньої сивини

Посивіння волосся є природним процесом, під час якого шкіра голови зменшує вироблення фарбуючого волосся пігменту меланіну. Але в деяких випадках посивіння починається не в 35-40 років, що є нормою, а задовго до цього віку. На передчасне посивіння може впливати генетика, але сиве волосся може також утворюватися через тяжку патологію. Серед переліку причин, які можуть викликати передчасне посивіння:

  • захворювання шлункового тракту;
  • порушення роботи серцево-судинної системи;
  • анемії;
  • дисбаланс гормонів в організмі;
  • порушення нервової системи.

Підвищена ламкість волосся

Це не косметичний дефект, як гадають більшість жінок. Такий процес має назву трихоклазія. Порушення викликає мимовільне обламування кінців волосся. Викликати такий симптом може неякісний догляд за волоссям, порушення функцій шлунку, наявність глистової інвазії, часте фарбування, миття гарячою водою.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com