ВООЗ поки що не рекомендує запроваджувати Covid-паспорти для щеплених мандрівників - Київ.Info

ВООЗ поки що не рекомендує запроваджувати Covid-паспорти для щеплених мандрівників

Але якщо в подальшому ситуація з доступністю і безпекою вакцин покращиться, то можуть з’явитися причини для зміни рекомендацій

Комітет з надзвичайних ситуацій ВООЗ вважає, що наявність документів про вакцинацію від коронавірусу не має бути обов’язковою умовою для зарубіжних поїздок, йдеться у заяві, розміщеній на офіційному сайті організації.

“Враховуючи те, що вплив вакцин на зниження рівня передачі інфекції поки що невідомий, а доступ до вакцин зараз занадто обмежений, комітет рекомендує країнам не вимагати від мандрівників доказів про проходження вакцинації”, – заявили в комітеті.

При цьому в комітеті ВООЗ відзначили, що мандрівникам необхідно дотримуватися всіх необхідних заходів для зниження ризику зараження Covid-19 під час подорожей.

Водночас директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в галузі охорони здоров’я Майкл Райан заявив, що  рекомендації комітету ВООЗ містять заклик не вимагати ці документи саме зараз. Але якщо в подальшому ситуація з доступністю і безпекою вакцин покращиться, то можуть з’явитися причини для зміни рекомендацій.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com