Як підвищене занепокоєння впливає на здоров’я | Київ.Info

Як підвищене занепокоєння впливає на здоров’я

Головна причина криється в такому явищі, як іпохондрія

Іноді ми настільки переживаємо, що, самі того не усвідомлюючи, робимо собі гірше. Надмірне занепокоєння може негативно впливати на здоров’я. Про це повідомила спільнота “Психологічна підтримка” у Telegram. 

Зазначається, що головна причина криється в такому явищі, як іпохондрія. 

Іпохондрія, або надмірна тривога про здоров’я, це тип тривожного розладу, який характеризується тим, що людина звертає особливу увагу на певні симптоми і потім інтерпретує їх як реальне захворювання, але часто ці симптоми є психогенними або надуманими. На жаль, наше підвищене занепокоєння згодом може реально негативно вплинути на здоров’я”, – йдеться у повідомленні. 

Щоб уникнути тривожного розладу, лікарі радять дотримуватися певних порад: 

1. Найголовніше – не шукайте пояснення своїх симптомів в інтернеті. 

2. Якщо лікар запевнив вас, що нема про що турбуватися, то не потрібно перебільшувати і шукати додаткові діагнози і спростовувати слова фахівця.

3. Не займайтеся самолікуванням.

Іпохондричний розлад дуже поширене під час пандемії коронавірусу. Оскільки це досить серйозне захворювання, занепокоєння спонукає нас шукати у себе помилкові симптоми й адаптувати їх під симптоми коронавірусу. Що більше людина відчуває тривогу з приводу свого стану, то більша ймовірність того, що помилкові симптоми перетворяться в ознаки реального захворювання, адже стрес, тривога, занепокоєння безпосередньо впливають на фізичний стан людини і на її імунітет.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com