Зимовий карантин в Україні вже показує результат і дасть його в майбутньому, - Степанов - Київ.Info

Зимовий карантин в Україні вже показує результат і дасть його в майбутньому, – Степанов

Степанов заявив про поліпшення ситуації з Covid-19 в Україні

Жорсткі карантинні обмеження, які вводилися в Україні з 8 по 24 січня, вже показують результат. Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Ми вважаємо, що ці карантинні обмеження поліпшать ситуацію як зараз (ми вже це бачимо), так і в майбутньому. Цей етап карантинних обмежень також дасть результат, як і карантин вихідного дня”, – заявив Степанов.

За словами міністра, за минулий тиждень в Україні виявили 30,612 тис. випадків захворюваності, що майже на 14 тис.менше, ніж на попередньому тижні.

“Минулого тижня було зроблено 144 280 тестувань методом ПЛР і 20 207 досліджень на виявлення антигену Експрес-тестами… Минулого тижня було госпіталізовано 11 630 осіб. Це менше, ніж було на позаминулому тижні, коли були госпіталізовані 13 555 пацієнтів. Також зберігається тенденція щодо кількості виписаних з лікарень: вона більша, ніж кількість госпіталізованих”, – додав Степанов.

Він підкреслив, що зараз статистика досить оптимістична і вказує на поліпшення ситуації”. 

В Україні за останню добу виявили 2 516 нових випадків інфікування коронавірусом. Від початку пандемії у країні на Covid-19 захворіли 1 194 328 осіб, 953 297 (+5 783) – одужали, 21 924 (+63) – померли.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com